• +48 519 010 830
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn.-Pt. 8.00-17.00 Sob.10-14

Przegląd artykułów

Akumulatory trakcyjne TAB

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Baterie trakcyjne TAB typu EPZS i PZB są przeznaczone do napędu różnych pojazdów elektrycznych: wózków widłowych, lokomotyw w kopalniach, itp. Logistyka wewnętrzna jest jednym z ważniejszych działów produkcji w Państwa firmie. Przedstawiamy nasze baterie trakcyjne TAB, które satysfakcjonują najbardziej wymagających użytkowników już od ponad pół wieku.

Akumulatory trakcyjne TAB

Baterie znane są z ich: wysokiej pojemności, długiej żywotności, odporności na wibracje, krótkiego czasu ładowania, niskiego zużycia wody destylowanej, prostej obsługi. Montujemy pojedyncze ogniwa 2V do baterii o różnych napięciach, pojemnościach i wymiarach, które pasują do wszystkich typów pojazdów elektrycznych. Szeroki zakres programu produkcji obejmuje ogniwa typu DIN (EPzS) i BS (PzB) zgodnie z normą EN60254 – 1,2 i IEC 254-1,2.

 

akumulatory topla

 

OBIE WERSJE SĄ PRODUKOWANE W:

  • WERSJI SUCHOŁADOWANEJ: bateria / ogniwo muszą być uzupełnione elektrolitem i dodatkowo naładowane przed użyciem. Płyty są już uformowane i zabezpieczone w specjalnym procesie przed utlenianiem. Mogą być magazynowane do 2 lat.
  • WERSJI NAŁADOWEJ: bateria / ogniwo mogą być zainstalowane natychmiast, ponieważ są już napełnione elektrolitem i naładowane

 

Akumulatory trakcyjne topla

 

Wysoce rekomendujemy STOSOWANIE DODATK OWYCH SYSTEMÓW :

  • SYSTEM CENTRALNEGO uzupełniania wody, który umożliwia szybką i precyzyjną obsługę całej baterii w każdych warunkach pracy.
  • Czujnik poziomu elektrolitu który informuje o poziomie elektrolitu. Zielone światło wskazuje, że jest właściwy poziom, migające czerwone oznacza, że poziom elektrolitu jest poniżej minimum i bateria musi być napełniona wodą destylowaną, aby uniknąć jej trwałego uszkodzenia.
  • SYSTEM MIESZANIA ELEKTROLITU który umożliwia wózkom elektrycznym pracę przez dwie zmiany lub przez 16 godzin bez zamiany baterii. Bateria naładowana w 100 % (max prąd ładowania 2,5 × I5 przy charakterystyce IU) nie może być uszkodzona w tym czasie.